Vesnička Kochánov: Archiv

 • Úvod
 • O Kochánově
 • SDH Kochánov
 • Fotogalerie
 • Podnikatelé a služby v Kochánově
 • Odkazy
 • Archiv
 • Archiv

  Zdobení vánočního stromku 2010 (7 fotografií)

  Ke zdobení letošního vánočního stromku pouštěl Tonda Skyja koledy. K občerstvení měly děti teplý čaj, zákusky a štrůdl (pekly Lenka Pešková a Jarka Skryjová). Pro zahřátí dospělých bylo k dispozici svařené víno.

  Valná hromada SDH Kochánov 2010 (14 fotografií)

  Valná hromada SDH Kochánov se sešla 11. prosince 2010. Po zprávách starosty, velitele a pokladníka a přijetí usnesení si hasiči a pozvaní hosté pochutnali na guláši, který připravil Mirek Chlubna. O občerstvení se průběžně starali také Ondra Křen a Milan Krčál.

  Příprava vánočního stromku 2010 (8 fotografií)

  V sobotu 4. prosince se vydala skupina kochánovských mužů do lesa pro vánoční stromek, který posléze postavili před obecním domem a ozdobili. Celou akci fotografoval Tonda Skryja.

  Kochánovský dvojboj 2010 (14 fotografií)

  V neděli 3. října se uskutečnil (možná už poslední) VII. ročník Velké ceny Kochánova v hodu oštěpem a vrhu koulí. V kategorii mužů zvítězil Václav Vrábel (oštěp 33,10 m; koule 8,50 m), kategorii žen vyhrála Romana Vrbová (oštěp 18,26 m; koule 6,90 m). Soutěž zorganizoval a s několika pomocníky uskutečnil Tonda Skryja.

  Opékání prasete 2010 (15 fotografií)

  V sobotu 11. září proběhla na výletišti poslední letošní akce pořádaná kochánovskými hasiči - opékání prasete. Za pěkného počasí tentokrát hrála i hudba, což všechny potěšilo. Ke konzumaci pečínky bylo k dispozici všechno potřebné, včetně dostatku nápojů. Hudební produkce se také úspěšně zúčastnil Mirek Chalupa.

  Výlet na Bílý potok - fotil Tonda (12 fotografií)

  Ještě jedna fotogalerie z výletu na Bílý potok, tentokrát jak to viděl Tonda.

  Údolím Bílého potoka (18 fotografií)

  V sobotu 4. září se v deštivém počasí vydalo 17 odvážlivců z Kochánova, které vedl Tonda Skryja, na výlet údolím Bílého potoka. Po překonání různých nástrah a několika brodů všichni šťastně dorazili do hospody na Šmelcovně, kde se zaslouženě posilnili domácím uzeným.

  Dětský den 2010 (12 fotografií)

  Letošní dětský den v Kochánově pořádala Lenka Pešková s Mirkou Balounounovou za pomoci místních hasičů a žen. Přišlo 33 dětí, které soutěžily na 10 stanovištích. Jedno ze stanovišť bylo BESIP, kde si za účasti paní Vojtové z BESIPu zasoutěžili i dospělí. Vzhledem k nepříznivému počasí se vše odehrávalo v obecním domě, ale děti přesto neodolaly projížďce na koni. Na občerstvení se podílela obec (párek v rohlíku) a MC Donald (limonáda). Odměny zasponzoroval částeně LIDL a místní hasiči.

  Pouť 2010 (11 fotografií)

  Letošní pouti přálo počasí, takže se opravdu vydařila.

  Srandamač - Hamry nad Sázavou 19. 6. 2010 (6 fotografií)

  Soutěž mladých hasičů \\"SRANDAMAČ\\" v Hamrech nad Sázavou proběhla v sobotu 19. června 2010. Celkem se zúčastnilo 10 družstev. Družstvo Kochánova dosáhlo v prvním kole času 27,8 s; ve druhém 23,67 s. I když většina družstva patří do kategorie mladších žáků, Kochánov soutěžil v kategorii starších (6 družstev) a získal 3. místo. Chlapci dostali pěkný pohár a spoustu drobných dárků.