Vesnička Kochánov: Fotogalerie

 • Úvod
 • O Kochánově
 • SDH Kochánov
 • Fotogalerie
 • Podnikatelé a služby v Kochánově
 • Odkazy
 • Archiv
 • Fotogalerie

  Besídka ke Dni matek 8. května 2012 (7 fotografií)

  Děti potěšily své rodiče a prarodiče hezkou besídkou, kterou s nimi připravily Zdeňka Čermáková a Dana Krčálová. (fotografoval A. Skryja)

  Pálení čarodejnic 2012 (7 fotografií)

  Poslední dubnový den pořádají na výletišti hasiči z Kochánova s dalšími dobrovolníky pálení čarodejnic. Letos bylo počasí bez chyby a všichni se dobře bavili.

  Hasičský ples 2012 (11 fotografií)

  V sobotu 28. ledna se konal tradiční hasičský ples. Tentokrát hrála dvojice JP expres a všichni se dobře bavili.

  Výstup na Dědkovskou horu 2011 (12 fotografií)

  Na Silvestra 2011 proběhl za vysoké účasti XIII. ročník výstupu na Dědkovskou horu. Medailí za jubilejní 10. účast byl tentokrát z rukou Tondy Skryji vyznamenán Jan Bárta.

  Výlet do údolí Doubravy (18 fotografií)

  Na sobotu 1. října připravil klub neorganizovaných turistů (neboli Tonda Skryja) výlet do malebného údolí Doubravy mezi Bílkem a Chotěboří. Za krásného počasí se tam vydalo 12 účastníků, z toho jeden pes.

  Opékání prasete 2011 (12 fotografií)

  Tento rok přálo akci na výletišti počasí, organizace ze strany SDH byla příkladná a vrchní kuchař Ondra Křen připravil skvělou hostinu.

  Výlet na kolech s mladými hasiči (10 fotografií)

  Ve dnech 15. až 17. srpna se vydali mladí hasiči se třemi trochu staršími na výlet na kolech, který zorganizoval Standa Sojka. Trasa v délce asi 140 km vedla vysočinou. Ubytováni byli u rybníka Kuchyň v chatě Rybářství Velké Meziříčí, líhně u Horní Libochové. Během výletu se mimo jiné zúčastnili exkurze u hasičů ve Žďáře nad Sázavou a podívali se na Svatou horu u Kadolce. Kromě prvního dne jim přálo počasí a výlet se vydařil.

  Pouť v Kochánově 2011 (8 fotografií)

  Za poměrně příznivého počasí a s velkou návštěvou proběhla letošní kochánovská pouť. Po dopolední mši následovalo odpolední posezení za hudebního doprovodu manželů Peroutkových, večer pak hudební zábava se skupinou Kozénka Band. Vše opět připravili a organizovali členové SDH Kochánov.

  Oslava 75. výročí založení SDH Kochánov (24 fotografií)

  Za pěkného počasí uspořádali hasiči v sobotu 11. června oslavu k založení svého sboru.

  Čarodejnice, besídka ke Dni matek a stavění máje (24 fotografií)

  V sobotu 30. dubna se na výletišti pálily čarodejnice. Na 1. května připravily děti rodičům v obecním domě besídku ke Dni matek a pak se hasičům podařilo bez větších problémů postavit sedmnáctimetrovou máju. Fotila Dana Krčálová, Lenka Pešková a Jarmila Skryjová.